O nas

 

Przy ulicy Gzichowskiej w Będzinie znajduje się jeden z największych placów targowych w południowej Polsce. W każdą środę i sobotę to miejsce odwiedzają prawdziwe tłumy. Tysiące klientów i setki sprzedających, 1500 punktów sprzedaży mieszczących się na 40 tys. m² – tak za pomocą liczb możemy opisać Targ Miejski w Będzinie. Targowisko cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kupujących, atrakcyjne ceny i dobrej jakości produkty zdecydowanie przyciągają.

Dodatkowo ogromnym plusem jest różnorodność oferowanych produktów. Wybierając się na targ w Będzinie kupimy artykuły niezbędne do przygotowania pysznego obiadu, zadbamy o swój ogród, działkę lub ozdobimy balkon. Na innych stoiskach znajdziemy kosmetyki, bieliznę, ubrania w różnych stylach i na różne okazje, wygodne buty oraz pasujące do każdej kreacji modele torebek. Ponadto wybierając się na Targowisko Miejskie w Będzinie bez najmniejszego problemu urządzimy swój dom lub mieszkanie. Kupimy tu nie tylko meble, ale również niezbędne akcesoria i dodatki, które sprawią, że każde pomieszczenie nabierze smaku lub stanie się przytulne.

Dużym atutem będzińskiego targowiska jest to, że pojawiają się na nim produkty sezonowe, dzięki temu przed Bożym Narodzeniem kupimy tu świąteczne drzewko, czy ozdoby. Wiosną wybierzemy piękne kwiaty i sadzonki, a latem wszystko to co przyda nam się w trakcie wakacyjnego wypoczynku.

Dodatkowo fani jednośladów znajdą tu nowy rower w atrakcyjnej cenie, smakosze zakupią świeżo wypalaną kawę z różnych zakątków świata. Na targowisku znajduje się również stoisko zegarmistrza, u którego zreperuje bądź zakupi nowy zegarek.

Targowisko znajduje się w dobrze skomunikowanym punkcie Będzina, dojedziemy tu zarówno tramwajem jak i autobusem. W otoczeniu targu znajdziemy wiele miejsc postojowych, dlatego podróż własnym samochodem również nie stanowi problemu. Zarządcą targowiska jest PTHU Interpromex Sp. z o.o.